Хто ми

Наша адреса сайту: https://mitek.com.ua

Загальні положення

Ми з повагою ставимося до конфденційності відвідувачів та користувачів нашого сайту https://mitek.com.ua. У Політиці конфіденційності міститься опис порядку обробки особистої інформації під час відвідування та користування нашим сайтом https://mitek.com.ua. Ця Політика не поширюється на будь-які мобільні додатки третіх осіб, які ви можете використовувати, включаючи ті, які пов’язані із сайтом https://mitek.com.ua, а також на сайти, перехід на які здійснюється за допомогою гіперпосилань, розміщених на https://mitek.com.ua. Повідомляємо, що ми застосовуємо файли сookie. Із кожним вашим відвідуванням чи користуванням нашим сайтом https://mitek.com.ua ми можемо збирати інформацію, що стосується пристроїв, які ви використовуєте. Це може включати таку інформацію, як: інформація про ваші відвідування, у тому числі, маршрут переміщення за URL-адресами на, через чи з https://mitek.com.ua, продукти, які ви переглядали або шукали, помилки завантаження, довжина відвідування певних сторінок тощо. Якщо ви надаєте згоду, то це дозволяє нам використовувати файли cookie кожного разу, коли ви відвідуєте чи користуєтесь нашим сайтом https://mitek.com.ua.

Перелік персональних даних

Перелік персональних даних відвідувачів/користувачів, які можуть бути зібрані, збережені та використані під час роботи з нашим сайтом https://mitek.com.ua:

 • ваші прізвище, ім’я та по батькові, адреса, номер телефону, електронна адреса, назва підприємства, де ви працюєте, фото, креслення, ідентифікатор організації або інші контактні дані;
 • інформація про ваші відвідування і використання нашого сайту https://mitek.com.ua, включаючи тривалість відвідування, перегляди сторінок і шляхи навігації;
 • інформація, яку ви вводите при використанні нашим сайтом https://mitek.com.ua;
 • інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви відправляєте нам по електронній пошті або через наш сайт https://mitek.com.ua, включаючи комунікаційний контент і метадані;
 • будь-яку іншу особисту інформацію, яку ви нам надсилаєте та вносите під час заповнення форм на нашому сайті https://mitek.com.ua.

Цілі опрацювання персональних даних

Персональні дані, надані вами через наш сайт https://mitek.com.ua, будуть використовуватись для наступних цілей:

 • адміністрування нашого сайту https://mitek.com.ua і бізнесу;
 • відправка відвідувачу/користувачу повідомлень;
 • забезпечення безпеки нашого сайту https://mitek.com.ua та запобігання шахрайству;
 • а також інші види використання.

Крім того, ми використовуємо ваші персональні дані у маркетингових цілях відповідно до закону. Ми можемо виключити вашу адресу з наших баз даних в разі отримання листа за нашою адресою з відповідним проханням.

Доступ до ваших персональних даних та період їх зберігання

Ми вправі розкрити вашу особисту інформацію у виключних випадках тільки для цілей, викладених у цій Політиці, обмеженому колу наших співробітників, які мають доступ до цих даних, та у випадках, передбачених діючим законодавством України. Повідомляємо, що надані вами відомості включені до бази персональних даних «Контрагенти», власником якої є Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство «МІТЕК» (ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України – 19289902, місце знаходження: Україна, 54018, місто Миколаїв, вул. Яворницького Дмитра, будинок 24-А) з метою їх обробки, для ведення обліку в межах, передбачених законодавством. Для виконання вищезазначеної мети ваші дані можуть надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних.

Персональні дані можуть бути передані третім особам у наступних випадках:

 • надання вами однозначної згоди на таку передачу;
 • необхідності для формування та здійснення правових процедур (претензії, позови, судові процеси тощо);
 • необхідності укладення чи виконання правочину між нами та третьою особою на вашу користь;
 • за обґрунтованими запитами державних органів, які мають право вимагати й одержувати такі дані та інформацію.

За винятком випадків, передбачених у цій Політиці, ми зобов’язуємося не надавати вашу особисту інформацію третім особам. Ваша згода на опрацювання персональних даних діє протягом невизначеного строку. Строк зберігання ваших персональних даних не обмежений. Ваші персональні дані обробляються у строк, не більший ніж це необхідно відповідно до їх законного призначення та цілей, визначених цією Політикою.

Права користувачів

При наданні нам ваших персональних даних для опрацювання, у вас є наступні права:

 • вимагати виправлення будь-яких невірних персональних даних про вас;
 • вимагати видалення ваших персональних даних;
 • на обмеження та заперечення проти опрацювання ваших персональних даних, а також право на мобільність даних;
 • відкликати у будь-який момент вашу згоду на опрацювання персональних даних.

Для реалізації вказаних прав вам необхідно звернутися до нас із письмовою заявою, направленою на наступну електронну адресу: info@mitek.com.ua. Наш сайт https://mitek.com.ua не призначений та не розроблений для дітей та неповнолітніх осіб, яким не виповнилось 18 років. Якщо у вас є скарга щодо будь-якого опрацювання ваших персональних даних, ви можете звернутися до нас, до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду.

Безпека даних

Повідомляємо вас про те, що для захисту ваших персональних даних вжиті всі необхідні заходи від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення із застосуванням відповідних технічних і організаційних інструментів. Ми використовуємо технологію шифрування даних за технологією HTTPS від вашого браузера до сайту – https://mitek.com.ua. На жаль, необхідно визнати, що передача інформації через інтернет не завжди є повністю безпечною. Тому, як тільки ми отримаємо вашу інформацію, ми зробимо все можливе для захисту ваших персональних даних.

Зміни до умов Політики

Умови Політики нашого сайту https://mitek.com.ua можуть змінитись. У такому разі необхідно періодично їх переглядати за адресою https://mitek.com.ua/ua/polіtika-konfіdencіjnostі. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації. Продовжуючи, відвідувати ти користуватись нашим сайтом https://mitek.com.ua, ви підтверджує згоду з новими умовами Політики у редакції, чинній на момент використання сайту https://mitek.com.ua.

Контактна інформація

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо нашої Політики, ви можете звернутись до нас за наступною електронною адресою: info@mitek.com.ua.

Згода відвідувачів та користувачів

Відвідуючи та користуючись нашим сайтом https://mitek.com.ua, ви підтверджуєте, що ознайомлені з умовами цієї Політики і правами, наданими суб’єктам персональних даних згідно зі ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» та погоджуєтеся з викладеними умовами, шляхом проставлення відмітки у графі «Погоджуюсь».

Вбудований вміст інших веб-сайтів

Статті на цьому сайті можуть включати вбудований вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін), подібний вміст поводиться так само, якби відвідувач зайшов на інший сайт.

Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати cookie, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною та стежити за вашою взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії, якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.