+38 (0512) 449 548, Україна, 54018, м. Миколаїв, вул. Яворницького Д. 24-A
Українська
Loading...
Головна сторінка2022-02-23T15:15:39+03:00
0
Впроваджень
0
Замовників
0
Країн
0
Років

ТОВ НВП “МІТЕК” – розробник магнітно-імпульсних систем очищення та зводообрушення сипучих матеріалів та єдиний виробник установок ІМ

Магнітно-імпульсні установки ІМ – ефективне рішення, що допомагає в усуненні та запобіганні зависанню, налипанню та примерзанню сипких матеріалів у бункерах, силосах, течках та інших об’єктах, що використовуються при транспортуванні, зберіганні та переробці сипучих матеріалів у різних галузях промисловості.

Схема оснащення бункерів магнітно-імпульсною системою зводообрушення на базі установки ІМ

Продукція

Loading...

Зовнішній вигляд установок ІМ

Переваги

Висока ефективність

Більш висока ефективність магнітно-імпульсних систем очищення, що реалізується магнітно-імпульсними установками ІМ, в порівнянні з іншими системами (вібратори, пневмообрушення) завдяки можливості узгодження амплітудно-частотних характеристик імпульсу, що впливає з фізико-топологічними параметрами бункера і сипкого матеріалу і, як результат, досягнення гарантованого обвалення налиплого матеріалу з мінімальними енергетичними витратами.

Низькі витрати

Низькі експлуатаційні витрати. Магнітно-імпульсні технології за своєю сутністю є енергозберігаючими. Середнє споживання електроенергії в робочому режимі – не більше 0,2-1,0 кВт∙год. На відміну від системи пневмообрушення не потрібні компресори та пристрої підготовки (осушення) повітря. Витрати на технічне обслуговування установок ІМ у процесі їх експлуатації мінімальні.

Збільшення виробництва

Підвищення продуктивності праці, обсягів продукції, за рахунок збільшення пропускної спроможності бункерів і конвеєрних трактів, зменшення часу вимушеного простою, пов’язаного з ручним очищенням бункерів, силосів, течок та інших ємностей, особливо в умовах використання завантажуваних в них сипучих матеріалів з високим вмістом вологи.

Підвищення якості, зниження браку готової продукції завдяки своєчасному виходу матеріалів із ємностей, що сприяє дотриманню вимог технології виробництва.

Підвищення безпеки

Підвищення безпеки праці за рахунок виключення необхідності застосування ручної праці для очищення бункерів та інших ємностей. Конструктивне виконання складових частин та безконтактний імпульсний вплив на стінку бункера надає можливість застосування установок ІМ у приміщеннях з підвищеним рівнем небезпеки.

Цілісність конструкцій

На відміну від застосування ексцентрикових вібраторів або ручної праці забезпечується цілісність стінок бункерів при їх очищенні. Електромеханічні вібратори, здійснюючи знакозмінний механічний вплив на поверхню, що очищається, призводять до виникнення утомних явищ в місцях їх закріплення до цієї поверхні з подальшим її руйнуванням. Крім того, оскільки частота власних коливань вібратора близька до власної частоти коливань бункера, це може призводити до резонансних явищ, що руйнують місця кріплення бункера до несучої конструкції. Магнітно-імпульсні установки ІМ в силу специфіки своєї роботи, пов’язаної з замкненістю джерела імпульсного збурювання в межах, обмежених крайніми точками кріплення виконавчого механізму до стінки бункера, малою амплітудою коливань очищуваної поверхні (порядку 1 мм), відсутністю ймовірності виникнення будь-яких резонансних явищ (поодинокі спрацьовування з періодичністю в кілька секунд), не надає ніякого істотного впливу на зварні з’єднання і несучі будівельні конструкції. Установки ІМ працюють у зоні пружних деформацій поверхні, що очищається. Механічні напруги, що виникають в поверхні, що очищається, не перевищують межі утоми або межі циклічної міцності. Тому пошкодження стінок бункерів під час роботи установки виключено.

Надійність та довговічність

Надійність і довговічність магнітно-імпульсних систем за рахунок відсутності у виконавчих механізмах частин, що обертаються і труться, застосування оригінальних схемних рішень, присутності цілого ряду захистів від нештатних режимів. Термін служби установок ІМ до капітального ремонту становить щонайменше 10 років. Практика свідчить, що при своєчасному технічному обслуговуванні термін експлуатації значно більший.

Автоматизація виробництва

Системи управління нашого обладнання, що вдосконалюються протягом кількох десятиліть, забезпечують оптимальну простоту використання установок ІМ та високу чіткість даних, що забезпечують максимальну ефективність обвалення та очищення. Гнучка система керування дозволяє експлуатувати установки ІМ у ручному режимі, у режимі дистанційного керування, а також у повністю автоматичному режимі. Максимальна надійність роботи, а також експлуатаційна безпека забезпечуються завдяки вбудованим у систему управління функціям контролю та захисту. Передбачено також функції контролю та захисту від випадкових чи навмисних помилок в управлінні.

Безпека обладнання

Магнітно-імпульсні установки ІМ мають європейський сертифікат, декларації України та РФ з директив електробезпеки та електромагнітної сумісності, а також декларацію відповідності Директивам ATEX. Вони не завдають шкідливого впливу на чутливі елементи контрольно-вимірювальної апаратури та сумісні з різними тензометричними пристроями.

Новини

Більше новин

Наші клієнти

Go to Top