З 22 по 24 червня 2021 року проходила міжнародна виставка технологій та обладнання для гірничо-металургійного комплексу та раціонального використання надр у м. Караганда, Казахстан. Ця виставка є ключовою подією для операторів гірничодобувної та гірничо-металургійної галузей.
Серед учасників виставки були представники підприємства «МІТЕК» з України, які мали на меті презентацію продукції підприємства, отримання нових контактів потенційних замовників магнітно-імпульсного обладнання, підвищення впізнаваності торгової марки, а також цільові зустрічі з чинними партнерами.

У ході заходу вдалося обмінятися контактами з багатьма відвідувачами. Поряд із цим представники ТОВ НВП «МІТЕК» взяли участь в офіційному прийомі почесного консула України в Караганді, де також був присутній посол України в Казахстані. За круглим столом обговорювалися дорожні карти перспективної взаємодії та співпраці.

Підсумовуючи вищезазначене, хотілося б відзначити високий професіоналізм організаторів виставки «Mining Week Kazakhstan 2021», а також оптимальний склад учасників та відвідувачів заходу, що визначається промисловою специфікою даного регіону, де вдосконалення видобувної галузі є стратегічно важливим напрямком для розвитку економіки в цілому.

Після закінчення виставки “Mining Week Kazakhstan 2021” представники компанії “МІТЕК” продовжили свій робочий порядок денний. Відвідавши деякі виробничі об’єкти АТ “АрселорМіттал Теміртау” та Павлодарського алюмінієвого заводу АТ «Алюміній Казахстану», співробітники НВП «МІТЕК» обговорили низку організаційних питань у рамках подальшої перспективної взаємодії, а також презентували інформацію про магнітно-імпульсні установки серед керівництва підрозділів тих підприємств, де існує гостра необхідність усунення зависань сипких матеріалів.