З 18 по 23 жовтня 2021 року у Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка «MINING & MINERALS EXPO – 2021». Для НВП «МІТЕК» на порядку денному була презентація своєї продукції, отримання нових контактів потенційних замовників, підвищення впізнаваності торгової марки, цільові зустрічі з партнерами. Наше підприємство вже вдруге бере участь у цій виставці.

Спад у низці галузей економіки України, у тому числі у гірничодобувній промисловості, не міг не накласти негативний відбиток на активність виставки, але всупереч цьому для нашого підприємства цей захід пройшов досить ефективно, що підтверджується отриманням контактів від кількох зацікавлених осіб. Серед них слід відзначити представників Дікергофф Цемент Україна, Гіпрококс, Профіком та Київського вентиляційного заводу. Важливо згадати ухвалене рішення останніх щодо включення продукції НВП «МІТЕК» у свої проекти та наявність перспектив на подальшу співпрацю з нами за аналогією з Карлівським машинобудівним заводом.

Загалом яскравим заходом виставки була презентація Міністерством промисловості та торгівлі Чеської Республіки узагальнюючого стенду чеських виробників обладнання для гірничодобувної промисловості. Виставку відвідали Міністр промисловості та торгівлі Чеської Республіки Карел Гавлічек, надзвичайний та уповноважений посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула та інші почесні гості.